Dodatne informacije
| Težina | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18 × 15 cm |
48,00 рсд
| Šifra | 37.320.90 |
| Model | PURE |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 18 x 15cm |
| Pakovanje | 1200/100 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Mikrofiber |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605025676029 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito, Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 18 x 15 cm |
| Težina | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18 × 15 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.