Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Transparentna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 44.048.90 |
| Model | LUCIA |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 10cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.27 kg |
| Kapacitet | 300 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025611013 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 4cm |
| Šifra | 41.143.10 |
| Model | LAGO |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 7 x 19 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.24 kg |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Barkod | 8605040066140 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 5 cm |
| Šifra | 40.061.90 |
| Model | SHELF |
| Opis | Polica ukupnih dimenzija 160 x 46 x 38 cm, sa četiri nosača za sklopive kišobrane dimenzija 25 x 39.5 cm, dva nosača za nesklopive kišobrane sa strane |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 160 x 46 x 38 cm |
| Pakovanje | 1/1 |
| Neto težina | 15.00 kg |
| Materijal | Metal |
| Tema | Napravljeno u Evropi |
| Barkod | 8605040093542 |
| Šifra | 41.048.10 |
| Model | LAVA CLEAR |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 8.6 x 17.6cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.22 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605025679341 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 24.5 x 12.5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.