Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Subli Ply 6X4
63,00 рсд
Privezak za ključeve od šper-ploče
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 30.067.71 |
| Model | SUBLI PLY 6X4 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 6 x 4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040069561 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Ostali proizvodi
Shelf
15.835,00 рсдPolica za kišobrane
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 40.061.90 |
| Model | SHELF |
| Opis | Polica ukupnih dimenzija 160 x 46 x 38 cm, sa četiri nosača za sklopive kišobrane dimenzija 25 x 39.5 cm, dva nosača za nesklopive kišobrane sa strane |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 160 x 46 x 38 cm |
| Pakovanje | 1/1 |
| Neto težina | 15.00 kg |
| Materijal | Metal |
| Tema | Napravljeno u Evropi |
| Barkod | 8605040093542 |
Journal
32,00 рсдUložak za identifikacionu karticu, PVC folija
Opšte informacije
- Šifra: 35.131.91
- Model: JOURNAL
- Boja: Transparentna
- Pakovanje: 1000/100/10
- Neto težina: 0.01 kg
- Dimenzija: 13 x 8.2cm
- Materijal: PVC
- Barkod: 8605025653235
Informacije o štampi
- Preporučena vrsta štampe: Digitalna
- Preporučena dimenzija štampe: 11 x 7.5cm
Bio
62,00 рсдSet za beleške
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.467.90 |
| Model | BIO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 5.4 x 8.3 x 0.3cm |
| Pakovanje | 1200/120/1 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040059883 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
Umbro 180g
800,00 рсдPamučna majica, umbro 180gm2
Majica umbro 180g, sa duplim štepom na renderu, rukavima i dnu, ojačana ramena.
Ukoliko tražite majice u nekoj drugoj boji kontaktirajte nas: https://grafosprint.com/kontakt/
Momento Mini
220,00 рсдŠolja za espresso sa tacnom od fine keramike, 100 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 44.059.90 |
| Model | MOMENTO MINI |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 36/6 |
| Neto težina | 0.32 kg |
| Kapacitet | 100 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025629650 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |














Recenzije
Još nema komentara.