Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Subli Ply R5
63,00 рсд
Privezak za ključeve od šper-ploče
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 30.066.71 |
| Model | SUBLI PLY R5 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø5 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040037546 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Ostali proizvodi
Pure
48,00 рсдMikrofiber krpica
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 37.320.90 |
| Model | PURE |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 18 x 15cm |
| Pakovanje | 1200/100 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Mikrofiber |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605025676029 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sito, Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 18 x 15 cm |
Gift Box 2
584,00 рсдPoklon kutija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.364.10 |
| Model | GIFT BOX 2 |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 28 x 25 x 3.7 |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.36 kg |
| Materijal | Papir |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040019887 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Folija otisak, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 12 x 5cm |














Recenzije
Još nema komentara.