Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Tablet
147,00 рсд
Metalni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.114.88 |
| Model | TABLET |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | 2.7 x 2.7 x 0.6cm |
| Pakovanje | 300/50 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605025630328 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | 3D stiker |
| Preporučena dimenzija štampe | 1.8 x 1.8cm |
Categories: Metalni privesci, Privesci, Privesci i alati
Ostali proizvodi
Prop
173,00 рсдMetalni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.203.88 |
| Model | PROP |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | 2.5 x 4.5 x 1 cm |
| Pakovanje | 300/50 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040074510 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | 3D stiker, Laser |
Balsa
178,99 рсдDrveni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.183.71 |
| Model | BALSA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 6.5 x 2.5 x 0.6cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040066874 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.3cm |
Snack
595,00 рсдPosuda za hranu, 900 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.150.91 |
| Model | SNACK |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | 20 x 15 x 6 cm |
| Pakovanje | 12/1 |
| Neto težina | 0.90 kg |
| Kapacitet | 900 ml |
| Materijal | Bambus, Staklo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | SUMMER |
| Barkod | 8605040080290 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 8 cm |
Mall
126,00 рсдTorba, 130 g/m2
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.316.71 |
| Model | MALL |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 x 10 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040006146 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
Slični Proizvodi
Victorinox Nail Clip
3.469,00 рсдVišenamenski nož sa 8 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.257.30 |
| Model | VICTORINOX NAIL CLIP |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 6.6 x 1.7 x 1.5cm |
| Pakovanje | 12/1/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Barkod | 7611160044358 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
Line
315,00 рсдLibela, 3/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.271.71 |
| Model | LINE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 15 x 4.5 x 2 cm |
| Pakovanje | 106/53 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040093429 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 1.5 cm |
Cadet Plus
350,00 рсдVišenamenski nož sa 12 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.278.71 |
| Model | CADET PLUS |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 1.9 x 2.5cm |
| Pakovanje | 150/25/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Drvo, Nerđajući čelik |
| Barkod | 8605040037119 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 0.7cm |














Recenzije
Još nema komentara.