Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.100.71 |
| Model | PALLET |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 12 x 8 x 1.5cm |
| Pakovanje | 350/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040025833 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.