Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Crna, Pepeljasta, Plava |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Crna, Pepeljasta, Plava |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.108.90 |
| Model | CAMPUS SUBLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 6.6 x 17.7 cm |
| Pakovanje | 100/1/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Aluminijum |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040044919 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 2.5cm |
| Šifra | 34.292.71 |
| Model | NATURA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9.8 x 14 x 0.9cm |
| Pakovanje | 100/50/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Papir |
| Barkod | 8605040007150 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.5 x 3cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.