Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna |
| Dečije veličine | 02, 04, 06, 08, 10, 12, 14 |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna |
| Dečije veličine | 02, 04, 06, 08, 10, 12, 14 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.292.71 |
| Model | NATURA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9.8 x 14 x 0.9cm |
| Pakovanje | 100/50/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Papir |
| Barkod | 8605040007150 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.5 x 3cm |
| Šifra | 32.154.30 |
| Model | VICTORINOX CAMPER |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 9.1 x 2.6 x 1.7cm |
| Pakovanje | 100/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 7611160100146 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1cm |
| Šifra | 44.050.90 |
| Model | TEO MINI |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7 x 8.5cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Kapacitet | 225 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025618067 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 8cm |
| Šifra | 34.435.71 |
| Model | LEVEL 20 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 23 x 4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 1000/25 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040085707 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 1 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.