Opis

145,00 рсд
| Šifra | 44.108.90 |
| Model | INVERSO PLUS |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | ø 8.1 x 9.9cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.24 kg |
| Kapacitet | 250 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605040002582 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 4cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Notes sa biorazgradivom hemijskom olovkom, nalepnicama za obeležavanje i nalepnicama za poruke, 70 listova
Unisex trenerka, 280 g/m2, pojas sa lastišem i učkurom, elastične ranfle na dnu, dva prednja džepa
| Šifra | 36.019.80 |
| Model | WIND DISPLAY A1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 594 x 841 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 14.20 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040032152 |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.