Opis

145,00 рсд
| Šifra | 44.048.90 |
| Model | LUCIA |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 10cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.27 kg |
| Kapacitet | 300 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025611013 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 4cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 36.009.80 |
| Model | SNAP FRAME A1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 594 x 841 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 1.90 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040053690 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 59.4 x 84.1 cm |
| Šifra | 32.276.90 |
| Model | MOLLY |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 10.9 x 6.8 x 2 cm |
| Pakovanje | 100/20/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Termo osetljiva eko koža, Metal |
| Barkod | 8605040042076 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 2 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.