Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Srebrna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.164.90 |
| Model | CALDO SUBLI MINI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 17 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.27 kg |
| Kapacitet | 350 ml |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040070376 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Ženska dukserica, 280 g/m2, blago strukirana, raglan rukavi, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, dva prednja džepa sa rajsferšlusom, elastični paspuli na rukavima i dnu
| Šifra | 41.079.71 |
| Model | CORTEX O |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 9 x 0.5cm |
| Pakovanje | 768/192/4 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Pluta |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040018644 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.