Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Ciklama, Crna, Crvena, Kelly green, Narandžasta, Rojal plava, Srebrna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.480.71 |
| Model | SCROLL |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 20 x 4 x 3.6 cm |
| Pakovanje | 200/10/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040044131 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.