Opis

Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
56,00 рсд
| Šifra | 10.184.71 |
| Model | TITANIUM BAMBOO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 1.1 x 13.7 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tip proizvoda | Hemijska |
| Barkod | 8605040042281 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.5 x 0.6 cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.438.71 |
| Model | NATURELLA MESH 150 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 8 x 42 cm |
| Pakovanje | 150/50 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040043820 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 7 cm |
| Šifra | 34.458.71 |
| Model | MICHELANGELO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 8 x 13 x 2 cm |
| Pakovanje | 480/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040062005 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 9 x 7 cm |
| Šifra | 10.185.71 |
| Model | BALZAC BAMBOO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 1.3 x 14 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040041444 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.5 x 0.6 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.