Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Narandžasta, Pepeljasta, Plava, Rojal plava, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
| Šifra | 33.193.71 |
| Model | HOUSE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 3.7 x 4.2 x 0.4cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040033852 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 1.5 cm |
| Šifra | 31.030.86 |
| Model | TWINGO |
| Opis | Zidni sat, potrebna baterija tipa AA koja nije uključena |
| Boja | Gun |
| Dimenzija | Ø 25 x 3.9cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040077740 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 2.5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.