Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Ken
262,00 рсд
Manikir set, 7/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.302.10 |
| Model | KEN |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 10.9 x 6.8 x 2 cm |
| Pakovanje | 128/16/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Termo osetljiva eko koža, Metal |
| Barkod | 8605040044162 |
Ostali proizvodi
Siesta
4.407,00 рсдSklopiva stolica
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.527.71 |
| Model | SIESTA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 122 x 54 cm |
| Pakovanje | 2 |
| Neto težina | 3.48 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Napravljeno u Evropi, Sublimacija, SUMMER |
| Barkod | 8605040046531 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Aurora
86,00 рсдOgledalce
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.273.71 |
| Model | AURORA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 1 cm |
| Pakovanje | 300/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040048115 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
















Recenzije
Još nema komentara.