Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bež, Crna, Crvena, Plava |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bež, Crna, Crvena, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.108.90 |
| Model | CAMPUS SUBLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 6.6 x 17.7 cm |
| Pakovanje | 100/1/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Aluminijum |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040044919 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 2.5cm |
| Šifra | 36.027.90 |
| Model | BRAND |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 5.18 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040094587 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.