Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Roze |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.128.91 |
| Model | LOCKER |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | 5.8 x 3.4 x 0.6cm |
| Pakovanje | 800/100 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605025642048 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.4 x 2.7cm |
| Šifra | 34.379.71 |
| Model | SKETCH |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 4.5cm |
| Pakovanje | 576/48 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod, Dečji proizvod |
| Barkod | 8605040022580 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 1.5 cm |
| Šifra | 23.004.10 |
| Model | SLASH |
| Brend | ARMY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 9 x 3.6 x 0.7 cm |
| Pakovanje | 500/250/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 8605040041734 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.