Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Pill Box
67,00 рсд
Plastična kutijica
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.130.90 |
| Model | PILL BOX |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7.9 x 6.3 x 1.6cm |
| Pakovanje | 250/50 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605025630731 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 2.5cm |
Ostali proizvodi
480,00 рсд
Fair
32,00 рсдUložak za identifikacionu karticu, PVC folija
Opšte informacije
- Šifra: 35.133.91
- Model: FAIR
- Boja: Transparentna
- Pakovanje: 1000/100/10
- Neto težina: 0.01 kg
- Dimenzija: 11.3 x 9.5cm
- Materijal: PVC
- Barkod: 8605025653259
Informacije o štampi
- Preporučena vrsta štampe: Digitalna
- Preporučena dimenzija štampe: 10 x 7cm
Birch
204,44 рсдDrveni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.172.70 |
| Model | BIRCH |
| Boja | Braon |
| Dimenzija | 6.5 x 2.4 x 0.6cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040021279 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.3cm |
Kinder
90,00 рсдPernica i bojice
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.375.90 |
| Model | KINDER |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 22 x 11cm |
| Pakovanje | 250/10 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Polipropilen |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040022153 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 4cm |
Master Kid
400,00 рсдDečja pamučna majica, 150 g/m2
Dečja majica, 150 g/m2, šivena sa strane, dupli štepovi na renderu, rukavima i dnu, okovratnik ojačan trakom
Level 20
32,00 рсдLenjir, 20 cm
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.435.71 |
| Model | LEVEL 20 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 23 x 4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 1000/25 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040085707 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 1 cm |















Recenzije
Još nema komentara.