Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Crvena, Ljubičasta |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.080.91 |
| Model | CAMBIO |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | 21 x 17 x 1.5cm |
| Pakovanje | 30/10/1 |
| Neto težina | 0.17 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605025610870 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 15.4 x 15.3cm |
| Šifra | 32.284.71 |
| Model | BEAUTY R |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 8.7 x 6.2 x 0.9 |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Pluta |
| Barkod | 8605040052785 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, DTG (digitalna štampa) |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.