Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Caldo Subli Mini
801,00 рсд
Termos za sublimaciju, 350 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.164.90 |
| Model | CALDO SUBLI MINI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 17 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.27 kg |
| Kapacitet | 350 ml |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040070376 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Ostali proizvodi
Slash
114,00 рсдSekač za tompus
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 23.004.10 |
| Model | SLASH |
| Brend | ARMY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 9 x 3.6 x 0.7 cm |
| Pakovanje | 500/250/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 8605040041734 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
Slot
192,00 рсдPlastični kusoar
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.541.91 |
| Model | SLOT |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 17.6 x 2.65 cm |
| Pakovanje | 100/1 |
| Neto težina | 0.13 kg |
| Materijal | Plastika |
| Tema | Napravljeno u Evropi |
| Barkod | 8605040034279 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 165 |
Bamboleo
103,00 рсдPrivezak za ključeve od bambusa
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.194.71 |
| Model | BAMBOLEO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 4 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8605040072226 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Radiant
185,00 рсдŠtitnik od sunca za automobil
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.530.80 |
| Model | RADIANT |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 130 x 70 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040068168 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
















Recenzije
Još nema komentara.