Opis

103,00 рсд
| Šifra | 19.053.90 |
| Model | ZUMA |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7 x 1.4 cm |
| Pakovanje | 400/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040065488 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 3.5 cm |

| Težina | 0,03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7 × 1,4 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 58.102.15-XS |
| Model | SG ANTICUT PU |
| Opis | Otpornost na prosecanje nivo 3 |
| Boja | Pepeljasta |
| Pakovanje | 120/10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Materijal | Poliester |
| Standard | EN 388 |
| Barkod | 8605040051252 |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.