Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Mint |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.275.71 |
| Model | CHASER |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9.7 x 2.5 x 1.1 cm |
| Pakovanje | 120/12/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040072516 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 40.061.90 |
| Model | SHELF |
| Opis | Polica ukupnih dimenzija 160 x 46 x 38 cm, sa četiri nosača za sklopive kišobrane dimenzija 25 x 39.5 cm, dva nosača za nesklopive kišobrane sa strane |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 160 x 46 x 38 cm |
| Pakovanje | 1/1 |
| Neto težina | 15.00 kg |
| Materijal | Metal |
| Tema | Napravljeno u Evropi |
| Barkod | 8605040093542 |
Jakna, visoka kragna, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima
| Šifra | 32.260.90 |
| Model | LOVELY ROUND |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 6.2 x 1.2cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8605040084632 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 6.2 cm |
| Šifra | 34.491.71 |
| Model | WOOL |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 80 x 38 x 45 cm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 9.20 kg |
| Tema | Napravljeno u Evropi, Eko proizvod |
| Barkod | 8605040068397 |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.