Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Armada Bamboo
91,00 рсд
Drvena “touch” hemijska olovka
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 11.091.71 |
| Model | ARMADA BAMBOO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 1 x 14.5 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tip proizvoda | Hemijska |
| Barkod | 8605040068137 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5 cm |
Categories: Metalne olovke, Olovke
Ostali proizvodi
House
175,99 рсдDrveni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.193.71 |
| Model | HOUSE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 3.7 x 4.2 x 0.4cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040033852 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 1.5 cm |
Amber
4.641,00 рсдDrvena humidor kutija za tompuse
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 23.006.10 |
| Model | AMBER |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 25.9 x 22 x 6.8 cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 1.26 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040084885 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
Victorinox Swiss Classic
14.314,00 рсдSet noževa, 5/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.112.10 |
| Model | VICTORINOX SWISS CLASSIC |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 43 x 14.5 x 6.5 cm |
| Pakovanje | 9/1 |
| Neto težina | 2.39 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 7611160056931 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Tesoro
485,00 рсдNotes A5
Notes sa fleksibilnom koricom, zaobljenim ivicama i elastičnom gumicom sa dodatkom za povlačenje
Slični Proizvodi
Lora
74,00 рсдDrvena olovka sa gumicom
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 12.010.71 |
| Model | LORA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 0.8 x 15.7 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tip proizvoda | Grafitna |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040074992 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5 cm |
Dart Black
147,00 рсдMetalna hemijska olovka
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 11.084.10 |
| Model | DART BLACK |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 1.2 x 14 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Tip proizvoda | Hemijska |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040064610 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 0.6 cm |















Recenzije
Još nema komentara.