Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Gun, Ljubičasta, Plava, Srebrna, Tirkizno plava |
Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Gun, Ljubičasta, Plava, Srebrna, Tirkizno plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.122.71 |
| Model | MERLOT |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 16.6 x 14.7 x 4.9 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.48 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040089071 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 7 cm |
| Šifra | 11.091.71 |
| Model | ARMADA BAMBOO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 1 x 14.5 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tip proizvoda | Hemijska |
| Barkod | 8605040068137 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.