Opis

Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
56,00 рсд
| Šifra | 10.184.71 |
| Model | TITANIUM BAMBOO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 1.1 x 13.7 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tip proizvoda | Hemijska |
| Barkod | 8605040042281 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.5 x 0.6 cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.013.30 |
| Model | HEART |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 7 x 7 x 5cm |
| Pakovanje | 250/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8606010018039 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 1cm |
| Šifra | 44.115.90 |
| Model | LUNGO |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 36/6 |
| Neto težina | 0.43 kg |
| Kapacitet | 150 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605040011584 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 3cm |
| Šifra | 41.130.80 |
| Model | PABLO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | Ø 10 x 3 cm |
| Pakovanje | 72/12 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Barkod | 8605040058862 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 4 cm |
| Šifra | 41.127.71 |
| Model | GOUDA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 14 x 10.5 x 6 cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.38 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040070048 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 14.127.30 |
| Model | BARONESA |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | Ø 1.1 x 14 cm |
| Pakovanje | 500/50/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Metal |
| Tip proizvoda | Hemijska, “Touch” |
| Barkod | 8605025685199 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 0.6 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.