Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Titanium Jet Black
70,00 рсд
Metalna hemijska olovka
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 11.076.10 |
| Model | TITANIUM JET BLACK |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 1 x 13.5 cm |
| Pakovanje | 600/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Tip proizvoda | Hemijska |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040083277 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5 cm |
Categories: Metalne olovke, Olovke
Ostali proizvodi
Subli Ply R5
63,00 рсдPrivezak za ključeve od šper-ploče
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 30.066.71 |
| Model | SUBLI PLY R5 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø5 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040037546 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Salmon
1.112,00 рсдPosuda za hranu sa priborom, 1100 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.154.80 |
| Model | SALMON |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 19 x 14 x 7 cm |
| Pakovanje | 30/1 |
| Neto težina | 0.38 kg |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040083765 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 8 cm |
Magnet Heart
67,00 рсдOtvarač za flaše sa magnetom
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.535.90 |
| Model | MAGNET HEART |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 8.1 x 8.3 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 200/20 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040070581 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Slični Proizvodi
Armada Bamboo
91,00 рсдDrvena “touch” hemijska olovka
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 11.091.71 |
| Model | ARMADA BAMBOO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 1 x 14.5 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tip proizvoda | Hemijska |
| Barkod | 8605040068137 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5 cm |















Recenzije
Još nema komentara.