Opis


584,00 рсд
| Šifra | 34.364.10 |
| Model | GIFT BOX 2 |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 28 x 25 x 3.7 |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.36 kg |
| Materijal | Papir |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040019887 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Folija otisak, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 12 x 5cm |


Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 37.361.90 |
| Model | PURE PAD |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 22 x 17cm |
| Pakovanje | 1600/10/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Mikrofiber |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605025687728 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 17cm |
| Šifra | 40.031.10 |
| Model | GOLFER |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, gumirana ergonomska drška, fiberglass stub (Ø 14 mm) i mehanizam za otvaranje, plastični vrh i krajevi, navlaka sa postavom u boji kišobrana |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 130 x 101cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.59 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Ručno otvaranje, 8 panela |
| Barkod | 8605025623481 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 23 x 9 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.