Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Rustic
73,00 рсд
Drveni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.184.71 |
| Model | RUSTIC |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 3.1 x 4.2 x 0.9cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8605040061480 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.5cm |
Ostali proizvodi
Pure
48,00 рсдMikrofiber krpica
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 37.320.90 |
| Model | PURE |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 18 x 15cm |
| Pakovanje | 1200/100 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Mikrofiber |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605025676029 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sito, Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 18 x 15 cm |
Roxy
1.053,00 рсдSet za bojenje u drvenoj kutiji, maxi
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.504.71 |
| Model | ROXY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 28.7 x 23 x 4.6 cm |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.62 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040053171 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | CO2 laser, Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 3 cm |
Magnet Coin
60,00 рсдMagnet
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.332.90 |
| Model | MAGNET COIN |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | ø 7.2 x 0.4cm |
| Pakovanje | 300/10 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040011973 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | ø 7cm |














Recenzije
Još nema komentara.