Opis

73,00 рсд
| Šifra | 33.179.71 |
| Model | WOODY O |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 3 x 4.3 x 0.8cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040026090 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 2cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.280.91 |
| Model | CLEAN 30S |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | ø 2.8 x 10.6 cm |
| Pakovanje | 50 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Barkod | 8605040064900 |
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
| Šifra | 23.005.80 |
| Model | LANCET |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 9 x 4 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040048221 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 41.154.80 |
| Model | SALMON |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 19 x 14 x 7 cm |
| Pakovanje | 30/1 |
| Neto težina | 0.38 kg |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040083765 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 8 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.