Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Tablet
147,00 рсд
Metalni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.114.88 |
| Model | TABLET |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | 2.7 x 2.7 x 0.6cm |
| Pakovanje | 300/50 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605025630328 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | 3D stiker |
| Preporučena dimenzija štampe | 1.8 x 1.8cm |
Categories: Metalni privesci, Privesci, Privesci i alati
Ostali proizvodi
250,00 рсд
Americano Maxi
150,00 рсдČaša za poneti, 450 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.136.71 |
| Model | AMERICANO MAXI |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Pluta, Plastika |
| Kapacitet | 450 ml |
| Barkod | 8605040058527 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
Ron
218,00 рсдMetalni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.206.10 |
| Model | RON |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 7 x 2.3 x 0.5 cm |
| Pakovanje | 300/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Termo osetljiva eko koža, Metal |
| Barkod | 8605040091418 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Slični Proizvodi
Radiant Wheel
103,00 рсдŠtitnik od sunca za volan
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.531.80 |
| Model | RADIANT WHEEL |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 44 cm |
| Pakovanje | 100/1 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040065792 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
Radiant Pro
220,00 рсдŠtitnik od sunca za automobil sa bočnim dodacima
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.546.80 |
| Model | RADIANT PRO |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 150 x 70 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040084786 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
Victorinox Climber
3.294,00 рсдVišenamenski nož sa 14 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.155.30 |
| Model | VICTORINOX CLIMBER |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 9.1 x 2.6 x 1.7cm |
| Pakovanje | 100/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 7611160100207 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1cm |














Recenzije
Još nema komentara.