Dodatne informacije
| Težina | 0,48 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 2110 × 297 cm |
889,00 рсд
| Šifra | 36.011.80 |
| Model | SNAP FRAME A4 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 210 x 297 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.48 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040049266 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 21 x 29.7 cm |
| Težina | 0,48 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 2110 × 297 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.204.71 |
| Model | KEEPER |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 2.5 x 6 x 1.5 cm |
| Pakovanje | 550/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040084762 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 41.162.91 |
| Model | OXIDE SUBLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 6.5 x 22 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.31 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040082034 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.