Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina obuće | 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 |
| Boja | Bela, Crna |
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina obuće | 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 |
| Boja | Bela, Crna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 30.075.71 |
| Model | CHRONOS |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 11.9 x 8.5 x 2 cm |
| Pakovanje | 120/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Bambus |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Standard | |
| Barkod | 8605040054338 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 8.5 x 1.5 cm |
| Šifra | 34.410.71 |
| Model | NATURELLA SH 130 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040029640 |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.