Dodatne informacije
| Težina | 0,23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13,7 × 5 × 7,8 cm |
1.710,00 рсд
| Šifra | 30.077.71 |
| Model | DATE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 13.7 x 5 x 7.8 cm |
| Pakovanje | 60/1 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Materijal | Bambus |
| Standard | |
| Barkod | 8605040091708 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Težina | 0,23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13,7 × 5 × 7,8 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.127.71 |
| Model | GOUDA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 14 x 10.5 x 6 cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.38 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040070048 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Notes sa fleksibilnom koricom, zaobljenim ivicama i bojenom ivicom knjižnog bloka u boji korice
Ženska jakna, blago strukirana, raglan rukavi, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, čičak traka za podešavanje širine na dnu rukava, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima, svi rajsferšlusi su vodootporni, zadnji deo jakne duži od prednjeg
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.