Opis

1.171,00 рсд
| Šifra | 40.045.10 |
| Model | SMITH |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, mehanizam za otvaranje je kombinacija aluminijuma i fiberglass-a, metalni stub (Ø 11 mm), metalni krajevi, gumirana drška, navlaka sa postavom u boji kišobrana, otporan na vetar |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 97 x 60 (32)cm |
| Pakovanje | 30/10/1 |
| Neto težina | 0.43 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Performanse | Vetrootporno |
| Barkod | 8605025685571 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 7 cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
| Šifra | 33.146.71 |
| Model | WOODY R |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 3 x 5 x 0.8cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605025692395 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.5cm |
Majica umbro 180g, sa duplim štepom na renderu, rukavima i dnu, ojačana ramena.
Ukoliko tražite majice u nekoj drugoj boji kontaktirajte nas: https://grafosprint.com/kontakt/
| Šifra | 41.138.71 |
| Model | BAROLO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 27 x 22 x 6.8 cm |
| Pakovanje | 7/1 |
| Neto težina | 1.42 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040011614 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.