Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crvena, Plava |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crvena, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 36.007.80 |
| Model | ROLL UP 120 |
| Opis | Aluminijumski pano sa mehanizmom za samouvlacenje (bez platna za štampu), upakovano u zaštitnu futrolu |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 120 x 200cm |
| Pakovanje | 4/1 |
| Neto težina | 3.20 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605025624785 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Majica 160g, sa duplim štepom na renderu, rukavima i dnu.
Ukoliko tražite majice u nekoj drugoj boji kontaktirajte nas: https://grafosprint.com/kontakt/
| Šifra | 44.115.90 |
| Model | LUNGO |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 36/6 |
| Neto težina | 0.43 kg |
| Kapacitet | 150 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605040011584 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 3cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.