Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Journal
32,00 рсд
Uložak za identifikacionu karticu, PVC folija
Opšte informacije
- Šifra: 35.131.91
- Model: JOURNAL
- Boja: Transparentna
- Pakovanje: 1000/100/10
- Neto težina: 0.01 kg
- Dimenzija: 13 x 8.2cm
- Materijal: PVC
- Barkod: 8605025653235
Informacije o štampi
- Preporučena vrsta štampe: Digitalna
- Preporučena dimenzija štampe: 11 x 7.5cm
Ostali proizvodi
Pantalone tregerice
2.590,00 рсдNeka vaša radna uniforma postane vizuelni identifikator vašeg brenda uz naše pantalone na tregere sa personalizovanom štampom loga ili brenda! Ove izvanredne pantalone kombinuju funkcionalnost i jedinstven dizajn kako biste se istakli u svetu poslovanja.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
Scroll
215,00 рсдSet za pisanje i crtanje, 6/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.480.71 |
| Model | SCROLL |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 20 x 4 x 3.6 cm |
| Pakovanje | 200/10/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040044131 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1 cm |
Alicante
538,00 рсдNotes A5
Notes sa zaobljenim ivicama, bojenom ivicom knjižnog bloka u boji korice, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice














Recenzije
Još nema komentara.