Opis

227,00 рсд
| Šifra | 34.502.12 |
| Model | ECLIPSE |
| Boja | Siva |
| Dimenzija | 13.3 x 5.4 x 1.3 cm |
| Pakovanje | 250/50/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Plastika |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040056356 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 2 cm |

| Težina | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13,3 × 5,4 × 1,3 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Plastični kusoar
| Šifra | 34.541.91 |
| Model | SLOT |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 17.6 x 2.65 cm |
| Pakovanje | 100/1 |
| Neto težina | 0.13 kg |
| Materijal | Plastika |
| Tema | Napravljeno u Evropi |
| Barkod | 8605040034279 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 165 |
Notes sa zaobljenim ivicama, bojenom ivicom knjižnog bloka u boji korice, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
| Šifra | 58.100.10-XS |
| Model | SG MULTI |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 120/10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Materijal | Poliester |
| Standard | EN 388 |
| Barkod | 8605040022870 |
Dukserica, 280 g/m2, prednji džep, učkur u kapuljači u boji dukserice, elastične ranfle na rukavima i dnu, dodatni štepovi na ramenima, rukavima i dnu, okovratnik ojačan trakom
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.