Dodatne informacije
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15,2 × 15,2 × 0,5 cm |
379,00 рсд
| Šifra | 30.073.90 |
| Model | SUBLI PHOTO 15X15 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 15.2 x 15.2 x 0.5 cm |
| Pakovanje | 50/10/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040064733 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15,2 × 15,2 × 0,5 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 30.064.90 |
| Model | SUBLI MDF 6X4 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 6 x 4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040041321 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 33.172.70 |
| Model | BIRCH |
| Boja | Braon |
| Dimenzija | 6.5 x 2.4 x 0.6cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040021279 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.3cm |
| Šifra | 58.100.10-XS |
| Model | SG MULTI |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 120/10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Materijal | Poliester |
| Standard | EN 388 |
| Barkod | 8605040022870 |
| Šifra | 40.062.10 |
| Model | FRANKLIN |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, mehanizam za otvaranje je kombinacija metala i fiberglass-a, crni metalni stub (Ø 11 mm), metalni krajevi, drvena drška, navlaka sa postavom u boji kišobrana, otporan na vetar |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 103 x 62 (37) cm |
| Pakovanje | 30/10/1 |
| Neto težina | 0.45 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Performanse | Vetrootporno |
| Barkod | 8605040079768 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 7 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.