Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Braon, Crna, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.553.90 |
| Model | PUZZLE A5-80 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 19.7 x 14.5 cm |
| Pakovanje | 250/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Sublimacija |
| Format | A5 |
| Barkod | 8605040076071 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 19.7 x 14.5 cm |
| Šifra | 34.364.10 |
| Model | GIFT BOX 2 |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 28 x 25 x 3.7 |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.36 kg |
| Materijal | Papir |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040019887 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Folija otisak, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 12 x 5cm |
| Šifra | 41.154.80 |
| Model | SALMON |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 19 x 14 x 7 cm |
| Pakovanje | 30/1 |
| Neto težina | 0.38 kg |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040083765 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 8 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.