Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Rojal plava, Siva |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.100.71 |
| Model | PALLET |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 12 x 8 x 1.5cm |
| Pakovanje | 350/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040025833 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5cm |
| Šifra | 44.124.90 |
| Model | LASSI MINI |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 7.2 cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.21 kg |
| Kapacitet | 200 ml |
| Materijal | Keramika |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040037515 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Polo majica, 210 g/m2, šivena sa strane, dupli štep na dnu, ranfle oko rukava, tri dugmeta u boji majice, rezervno dugme, ojačana trakom duž vrata i dodatnim štepovima duž ramena, oko pazuha i ranfli.
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.