Opis






| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bež, Crna, Crvena, Narandžasta, Plava, Rojal plava, Svetlo braon, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.193.71 |
| Model | HOUSE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 3.7 x 4.2 x 0.4cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040033852 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 1.5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.