Dodatne informacije
| Dimenzije | 14 × 8,1 × 9,1 cm |
|---|
103,00 рсд
| Šifra | 34.569.71 |
| Model | PLANK |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 14 x 8.1 x 9.1 cm |
| Pakovanje | 100/50/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040035818 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 14 x 8 cm |
| Dimenzije | 14 × 8,1 × 9,1 cm |
|---|
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.054.71 |
| Model | PARMA |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 26.2 x 39.6 x 2.7 cm |
| Pakovanje | 10/5/1 |
| Neto težina | 1.12 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605025691763 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.