Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bež, Crna |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bež, Crna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.145.10 |
| Model | MATTEO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 7 x 23.5 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.22 kg |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040084519 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 5 cm |
Majica umbro 180g, sa duplim štepom na renderu, rukavima i dnu, ojačana ramena.
Ukoliko tražite majice u nekoj drugoj boji kontaktirajte nas: https://grafosprint.com/kontakt/
| Šifra | 34.458.71 |
| Model | MICHELANGELO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 8 x 13 x 2 cm |
| Pakovanje | 480/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040062005 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 9 x 7 cm |
Notes sa zaobljenim ivicama, bojenom ivicom knjižnog bloka u boji elastične trake, bojenim predlistom u boji elastične trake, elastičnom trakom i držačem za olovku
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.