Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crvena, Narandžasta, Rojal plava, Siva, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.141.80 |
| Model | HYDRO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | Ø 7.3 x 18.2 cm |
| Pakovanje | 25/1/1 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040085554 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 4 cm |
| Šifra | 36.030.90 |
| Model | ADVERT |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 4.24 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040051689 |
| Šifra | 32.180.10 |
| Model | PETROL |
| Opis | Set alata sadrži skalpel, 4 fiksna odvijača – 2 ravna i 2 krstasta, metar, držač sa 4 izmenjiva nastavka i 10 uložaka |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 12.5 x 17.5 x 4cm |
| Pakovanje | 30/1 |
| Neto težina | 0.41 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 8605040012208 |
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
| Preporučena dimenzija štampe | 10.7 x 13.7cm |
| Šifra | 34.554.90 |
| Model | PUZZLE A3-228 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 39.3 x 28.2 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.17 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Sublimacija |
| Format | A3 |
| Barkod | 8605040055502 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 39.3 x 28.2 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.