Opis

830,00 рсд
| Šifra | 41.101.71 |
| Model | CHOP |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 25.7 x 17.2 x 2.4cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.44 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040025840 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 40.009.10 |
| Model | HIGH CLASS |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, drvena drška, tamno sivi metalni vrh i stub (Ø 14 mm), fiberglass mehanizam za otvaranje, metalni krajevi, navlaka sa postavom u boji kišobrana |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 120 x 97cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.55 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Barkod | 8606010013140 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 23 x 9 cm |
| Šifra | 32.013.30 |
| Model | HEART |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 7 x 7 x 5cm |
| Pakovanje | 250/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8606010018039 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 1cm |
Ženska majica dugih rukava, 160 g/m2, blago strukirana, šivena sa strane, dupli štepovi na rukavima i dnu, štep oko rendera i dodatni štep duž ramena, okovratnik ojačan trakom
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.