Dodatne informacije
| Težina | 0,12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15,5 × 11 × 1,2 cm |
| Boja | Bela, Bež, Crna, Crvena, Plava, Svetlo zelena, Tirkizno plava |
| Težina | 0,12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15,5 × 11 × 1,2 cm |
| Boja | Bela, Bež, Crna, Crvena, Plava, Svetlo zelena, Tirkizno plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.467.90 |
| Model | BIO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 5.4 x 8.3 x 0.3cm |
| Pakovanje | 1200/120/1 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040059883 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Šifra | 30.061.71 |
| Model | PLUTO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 10 x 4.3 x 5.9 cm |
| Pakovanje | 60/1 |
| Neto težina | 0.17 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040097212 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku, džepom na spoljašnjoj strani prednje korice i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.