Opis


| Težina | 0,17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10 × 4,3 × 5,9 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.048.10 |
| Model | LAVA CLEAR |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 8.6 x 17.6cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.22 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605025679341 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 24.5 x 12.5 cm |
| Šifra | 34.442.71 |
| Model | CARTOON |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 10.8 x 9.5 x 2.5 cm |
| Pakovanje | 180/90/1 |
| Neto težina | 0.13 kg |
| Tema | Eko proizvod, Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040084311 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.3 x 1.5cm |
| Šifra | 58.103.15-XS |
| Model | SG ANTICUT NT |
| Opis | Otpornost na prosecanje nivo 3 |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Pepeljasta |
| Pakovanje | 120/10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Sastav | 100% najlon |
| Materijal | Najlon |
| Standard | EN 388 |
| Barkod | 8605040038406 |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.