Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Crna, Pepeljasta, Plava |
| Veličina | XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Crna, Pepeljasta, Plava |
| Veličina | XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.168.71 |
| Model | KOLOS |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 11.5 x 3 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.21 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040064429 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 40.061.90 |
| Model | SHELF |
| Opis | Polica ukupnih dimenzija 160 x 46 x 38 cm, sa četiri nosača za sklopive kišobrane dimenzija 25 x 39.5 cm, dva nosača za nesklopive kišobrane sa strane |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 160 x 46 x 38 cm |
| Pakovanje | 1/1 |
| Neto težina | 15.00 kg |
| Materijal | Metal |
| Tema | Napravljeno u Evropi |
| Barkod | 8605040093542 |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.