-
Dodajte u korpu
Nemate proizvoda u korpi.
Prodavnica
Prikaz 13–19 od 19 rezultataSortirano po ceni: od niže ka višoj
See
Fax
290,00 рсдSet za beleške
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.515.71 |
| Model | FAX |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 12 x 10 x 3 cm |
| Pakovanje | 50/25/1 |
| Neto težina | 0.17 kg |
| Materijal | Papir |
| Barkod | 8605040099575 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 11.8 x 10 cm |
Student
414,00 рсдSet za beleške
Set sadrži: drveni lenjir, hemijsku olovku, zarezač, gumicu za brisanje, dve olovke, blok za beleške sa 40 listova, PVC lenjir, nalepnice za obeležavanje i nalepnice za poruke
Clue
584,00 рсдSet za beleške
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.500.71 |
| Model | CLUE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 10.5 x 10 x 11 cm |
| Pakovanje | 40/20/1 |
| Neto težina | 0.35 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040042458 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 5 cm |
Mosaic
665,00 рсдSet za beleške
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.479.71 |
| Model | MOSAIC |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 11.2 x 10.8 x 10.3 cm |
| Pakovanje | 32/16/1 |
| Neto težina | 0.28 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040067925 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 5 cm |






