Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.332.90 |
| Model | MAGNET COIN |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | ø 7.2 x 0.4cm |
| Pakovanje | 300/10 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040011973 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | ø 7cm |
| Šifra | 41.162.91 |
| Model | OXIDE SUBLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 6.5 x 22 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.31 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040082034 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.